Uwaga! W związku z trwającymi pracami remontowymi w naszej placówce, następuje zmiana organizacji pracy. Dzieci z poszczególnych grup wraz z nauczycielami i Paniami z obsługi będą przebywać w sierpniu w 4 pobliskich przedszkolach. Z Uwagi na RODO nie publikujemy list, prosimy o kontakt z Przedszkolem lub nauczycielami z Waszych grup. Przepraszając za utrudnienia, mamy nadzieję spotkać się we wrześniu w naszym ulepszonym budynku.

Czytaj więcej Ważna wiadomość – sierpnień 2022

Szanowni Państwo, Od poniedziałku ( 28.02.2022r.)  w naszym przedszkolu rozpocznie się zbiórka darów. Zbierane będą m.in.: - śpiwory, koce, środki higieny osobistej takie jak pasty do zębów, bielizna, pieluchy, ręczniki papierowe, ale także świece, baterie czy zapalniczki i apteczki. - potrzebna jest także żywność, ale tylko ta długoterminowa jak makaron, ryż, konserwy itd. Prosimy nie przynosić  innych artykułów (np. odzieży) Bardzo ważne jest, aby dary przekazywać w kartonach z informacją, co znajduje się w środku. Prosimy nie zaklejać kartonów oraz pamiętać o tym, aby pojedyncza paczka nie była zbyt ciężka.   Rzeczy prosimy przekazywać w godzinach porannych  pani Grażynie ( gr. I) lub po  południu pracownikom pełniącym dyżur …

Czytaj więcej Akcja „Dary dla Ukrainy”

Wrocławski Budżet Obywatelski to inicjatywa, dzięki której w mieście powstało już kilkaset nowych miejsc – m.in. placów zabaw, parków, siłowni zewnętrznych, obiektów sportowych czy dróg rowerowych. To mieszkańcy Wrocławia wybierają, jakie projekty mają zostać zrealizowane. Co ważne, w głosowaniu WBO nie ma ograniczeń wiekowych – dzieci również mogą głosować.

Czytaj więcej WROCŁAWSKI BUDŻET OBYWATELSKI- ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA